VITARA VÁS BUDE BAVIŤ | Marian Grič - MOTOPRES
Cena od 14 910 €
Cena od 15 240 €
Cena od 16 140 €
Cena od 17 990 €
Cena od 21 990 €
Cena od 22 990 €
Cena od 27 050€
Cena od 48 000 €

VITARA VÁS BUDE BAVIŤ

Novinka Vitara Hybrid ponúka plne-hybridný pohon, ktorý vás odvezie kamkoľvek chcete a to ešte ekologickejšie.  

Pripravte sa na jedinečné dobrodružstvo s novým modelom Suzuki Vitara Hybrid. Praktická, priestranná a všestranná Vitara je vybavená plne-hybridným pohonom, motorom DUALJET 1.5, systémom ALLGRIP 4x4 a špičkovými technológiami, ktoré vám zabezpečia istotu, pripojenie a kontrolu pri každej jazde. Vďaka jej robustnému dizajnu a pohonu 4x4 môžete ísť štýlovo a slobodne kamkoľvek chcete - do mestských ulíc aj do nádhernej prírody. Dobrodružstvo je hneď za rohom a Vitara je pripravená vyraziť.

Výkonný aj úsporný motor

Kompaktný a ľahký plne-hybridný systém sa skladá sa zo štvorvalcového motora 1,5 DUALJET, jednotky motor-generátora (MGU), systému prevodovky AGS a napájacieho agregátu
(140 V lítium-iónový akumulátor a menič). Vysoko efektívna jednotka MGU umožňuje jazdu
na elektrický pohon tým, že poháňa vozidlo buď sama, alebo pomáha motoru pri zrýchľovaní vozidla. Umožňuje tiež jazdu na elektrinu pri cúvaní a dopomáha k  plynulejšej jazde počas radenia prevodových stupňov. Pri jazde konštantnou rýchlosťou využíva výkon motora na efektívne generovanie elektrickej energie, ktorá zabezpečuje nižšiu spotrebu paliva a tichú jazdu. Navyše pomáha chrániť životné prostredie naokolo. Počas spomaľovania získava veľké množstvo kinetickej energie na dobíjanie batérie a pomáha udržiavať dostatočnú kapacitu batérie.

Hybrid

Zažite nový model Vitara Hybrid na vlastnej koži a zistite, prečo je toto meno legendárne. Je to auto s autentickým dizajnom, ktoré má neustále chuť objavovať nové cesty a terény. Naštartujte svoje zmysly so SUV, ktoré rokmi dospelo a stalo sa ikonou svojej kategórie.

Neváhajte a navštívte najbližšieho predajcu Suzuki čo najskôr. Ich kompletný zoznam nájdete tu.

Predajcovia

Predajne a autorizované servisy

Nájdite predajňu alebo autorizovaný servis vo svojom okolí a využite služby odborníkov na modely Suzuki.