Vitara Hybrid | Marian Grič - MOTOPRES
Cena od 11 555 €
Cena od 12 120 €
Cena od 20 745 €
Cena od 17 930 €
Cena od 18 330 €
Cena od 22 800 €
Cena od 49 990 €

Nová Vitara hybrid

Cena od 17 930 €

Legendárne SUV v eko verzii

Exteriér
Dizajn inšpirovaný históriou značky

Pripravte sa na vzhľad, z ktorého vyžaruje sila a energia. Pre Vitaru sú typické odvážne štýlové prvky. Výsledkom aktuálneho faceliftu je na prvý pohľad silnejšie, výraznejšie auto, ktoré je stvorené na dobrodružstvá. Exteriér oživila nielen nová maska chladiča, ale aj nový tvar nárazníkov, dizajn diskov a zadných LED svetiel. Rovnako ako dve nové metalické farby: Solar Yellow Pearl a Ice Grayish Blue. Tie si môžete zvoliť aj vtedy, keď sa rozhodnete pre dvojfarebné vyhotovenie. Prvý variant je dostupný s bielou alebo čiernou strechou, modrý len s čiernou.

Motor
BOOSTERJET HYBRID, výkonnný a úsporný motor

Palivo

Benzín + Hybrid

Pohon

2WD

Prevodovka

6AT alebo 6MT
Farby
Preskúmajte nespútané farebné kombinácie
Galactic Gray Mettalic (ZCD)
Galactic Gray Metallic / Cosmic Black Pearl Metallic (A9G)
Galactic Gray Mettalic (ZCD)
Interiér
Citeľný charakter modernosti

Nastúpiť do modelu Vitara je ako vstúpiť do kultivovaného sveta plného kvalitných materiálov. Ponúka priestor, v ktorom nájdete každé tlačidlo presne tam, kde má byť. Základom novej prístrojovej dosky sú kvalitné mäkčené plasty a 4,2 palcový multifunkčný farebný displej palubného počítača. O pohodlie pri každej jazde sa postarajú sedadlá s novým dizajnom a štýlovým poťahom s geometrickým prešívaním. Redizajnom prešiel aj jeden z určujúcich prvkov interiéru – hodiny. Aktuálne sú dostupné v dvoch verziách. Zapustené do prístrojového panelu dodávajú priestoru vodiča atraktívny vzhľad, ktorému nechýba štýl.

Bezpečnosť
Technológie, ktoré ochránia celú rodinu

Vďaka množstvu špičkových technológií si vy aj vaši spolujazdci môžete byť istí, že vám poskytne užitočné asistenčné služby, maximálnu ochra­nu aj poriadnu dávku zábavy.

Vylepšené asistenčné služby

Vďaka množstvu špičkových technológií si vy aj vaši spolujazdci môžete byť istí, že vám poskytne užitočné asistenčné služby, maximálnu ochra­nu aj poriadnu dávku zábavy. Nová Vitara má rozšírené asistenčné systémy. Pribudol Dual Sensor Brake Support (eliminuje kolízie s prekážkou pred vodičom, indikuje jeho únavu, udržiava auto v jazdnom pruhu aj rozpoznáva značky), taktiež Blind Spot Monitor (sledovanie mŕtveho uhla) a Rear Cross Traffic Alert (kontrola situácie za vozidlom).

Viac funkcií. Viac bezpečnosti.

Vitara je viac než len dobre vyzerajúce auto. Je vybavená pokročilým detekčným systémom Suzuki, ktorý využíva kombináciu monokulárnej kamery a la­sera umiestneného na čelnom skle. Spojenie monokulárnej kamery s laserovým snímačom prináša vysokú úroveň bez­pečnosti. Monokulárna kamera spoľahlivo deteguje a rozpo­znáva na stredné a dlhé vzdialenosti také dopravné prvky, akými sú chodci alebo čiary jazdných pruhov. Laserový sní­mač vyniká v detekcii na krátke vzdialenosti a v noci.

Systém AllGrip Auto

Optimálny systém pohonu všetkých štyroch kolies Suzuki vám vždy dodá istotu za volantom – najmä pri jazde na klzkej ceste alebo zasneženom povrchu. Keď predné koleso začať strácať priľnavosť k vozovke, systém pohonu všetkých štyroch kolies s viskóznou spojkou automaticky presmeruje krútiaci moment do zadných kolies.

Galéria
Na stiahnutie
Všetky dokumenty, ktoré potrebujete

Predajcovia

Predajne a autorizované servisy

Nájdite predajňu alebo autorizovaný servis vo svojom okolí a využite služby odborníkov na modely Suzuki.