Dopredávame modely Ignis a Swift 2020

Doprajte si Suzuki za skvelú cenu a vydajte sa na cesty v meste či v prírode s komfortným, výkonným a bezpečným vozidlom. V novom roku vám prinášame dopredaj skladových zásob modelov Suzuki Ignis 2020 a Swift 2020. Tieto dva modely môžete získať za pôvodné ceny aj so všetkými výhodami. Ak zvažujete kúpu menšieho vozidla, teraz je ten správny čas.

Suzuki Ignis 2020

Každé naštartovanie hybridného motora odhalí hravú osobnosť modelu Ignis a keď s ním raz začnete jazdiť, nebudete sa ho chcieť vzdať. Vydajte sa na cesty a objavujte, alebo sa len nechajte unášať výhľadom. Nech vás život zaveje kamkoľvek, Suzuki Ignis sa vždy postará o to, že to bude cesta, na ktorú sa nezabúda.

Suzuki Swift 2020

Tento športový hatchback, za volantom ktorého nikdy nechýba zábava, je štýlový, obratný a plný moderných technológií. Vďaka nim sa môžete sústrediť len a len na zábavu. Pripravte sa na jazdu svojho života s hybridným motorom, vďaka ktorému šetríte prírodu aj svoju peňaženku.

Vyberte si z našich zásob

Zistite, ktoré modely máme k dispozícií a vyberte si ten váš za naozaj skvelú cenu. Stačí sa pozrieť v skladových vozidlách tu.

Viac informácií o ponúkaných vozidlách môžete získať u našich predajcov.